Strávili jsme dva nádherné dny v tomto krásném domě s úžasnou zahradou, kde nás hostili neuvěřitelně vřelí a milí hostitelé. I když večery trochu pršely, pobyt jsme si opravdu užili a po celou dobu jsme se cítili velmi pohodlně. Navzdory dešti jsme si mohli strávit krásný večer na terase, což zážitek ještě více umocnilo. Dům je útulný, velmi čistý a plně vybavený vším, co byste mohli v kuchyni potřebovat. Jen pár kroků odtud se nachází nádherná, klidná a nepřeplněná pláž, která tomuto místu dodala na kouzlu. Rádi se sem vrátíme a toto místo vřele doporučujeme každému, kdo hledá klidný a relaxační pobyt.
– Booking